İSTANBUL YANGIN TÜPÜ

“İstanbul yangın tüpü” öncelikle insanları, yangının kesinlikle ihmale gelmeyecek önemli bir olay olduğu hususunda bilinçlendirmeye yönelik çalışmalara ağırlık vermektedir. “Yangın” insanların can ve mal güvenliği konusunda ciddi tehlikeler oluşturduğu için mutlaka tedbir alınması gereken olayların başında gelmektedir. “İstanbul yangın tüpü” bu konuda insanlarımızın hem ihmalkâr hem de “yangın” tüpünü ekstra masraf olarak görmelerinden dolayı bilinçsiz davrandığının farkında olduğundan, “yangın” tüpünün küçük yangınların büyümesini nasıl engellediği hususunda insanları sürekli uyarmaktadır.

            Günümüzde insanlar “yangın” tüplerini evlerinde zaten hiç bulundurmamakta, araçlarında sadece muayeneye giderken çevresinde birinden ödünç almakta, iş yerlerinde de yasal zorunluluktan dolayı ceza yememek için iki üç yere koymakta ve bir daha              “yangın” tüpünün ardını arkasını aramamaktadır. “İstanbul yangın tüpü” bu konunun önemine binaen “yangın” tüpü bulundurmanın insanların can ve mal güvenliğini korumak açısından atılan en önemli adımlardan biri olduğunu daha önce yaşanmış olumsuz örneklerle insanlara anlatmaya çalışmaktadır.

            İnsanlar, “yangın” olayı benim başıma gelmez diye bir düşünceye kesinlikle kendini kaptırmamalıdır. Herhangi bir iş kazası, yapılabilecek bir hata veya ihmal sonrası çıkabilecek ufak çaplı yangınları daha da büyümeden söndürmede “yangın” tüpünün önemi oldukça büyüktür. “İstanbul yangın tüpü” “yangın” tüpünün önemi konusunda kendisine müracaat eden müşterilerini hiç üşenmeden bilgilendirerek, bu hususta bilinç oluşturmayı kendisine misyon edinmiştir.

            “İstanbul yangın tüpü” kendisine “yangın” tüpü satın almak konusunda müracaat eden müşterilerini, ilk önce “yangın” tüpünü kullanım konusunda bilgilendirmekte, müşterinin “yangın” tüpünü ev, iş yeri veya araçta mı kullanacağını tespit ettikten sonra prosedürde yer alan koşullar çerçevesinde “yangın” tüpünü müşteriye temin ettikten sonra periyodik kontrollerinin nasıl yapılacağı hususunda da müşteriye gerekli bilgileri vermektedir.

            “İstanbul yangın tüpü” ile hem kendinizi hem de çevrenizdekilerin can ve mal güvenliğini rahatlıkla sağlayabilirsiniz.