Blog

Çift Kanatlı Yangın Kapıları

Çift Kanatlı Yangın Kapıları İnsanlar, günlük hayatta tehlike boyutları değişen birçok felaketle karşı karşıya kalmaktadır. Bu felaketlerin bazıları, ihmal etmeye gelmeyecek kadar büyük önem arz etmektedir. Yangın, maddi manevi geri dönüşü olmayan kayıplara yol açabilecek kadar ciddi bir tehlikedir. Herhangi bir yangın çıktığında üzücü olayların yaşanmaması için, önlem almak bir gerekliliktir. Yangına karşı alınabilecek ilk ve en etkili önlem ise, yangın kapısıdır. Yangın kapıları, yangın çıktığı anda, insanların yönünü kolayca bularak, güvenli ve hızlı şekilde dışar


Devamı

YANGIN TÜPÜ

YANGIN TÜPÜ Yangın tüpü herhangi bir yangınla karşı karşıya kalmanız durumunda kullanabileceğiniz kurtarıcı bir araçtır. Bu tüp sizin yangını hemen söndürmenizi ve sizin, çevrenizdekilerin hayatını hemen kurtarmanızı sağlar. Yangın tüpü tüm binalarda bulunması zorunludur. İçeride yaşayan insan sayısı ne olursa olsun işinizi hiçbir şekilde şansa bırakmamanız gerekmektedir. İstanbul gibi büyükşehirler hızlı kentleşmenin sağladığı dezavantajları bu konularda yaşamaktadır. Her binada yangın tüpü kullanılmamaktadır. Yapıların çoğu iç içedir ve her yerde alınması gereken önl


Devamı

Yangın Tüpü

Yangın Tüpü Yangın herhangi bir ihmal ve kasıt sonucunda ortaya çıkan felaketlerden biridir. Büyük binalarda ve küçük binalarda insanların olduğu her yerde yangın tehlikesi vardır. Yangın sonucunda önlemler alınmazsa maddi manevi büyük felaketlerle karşı karşıya kalabiliriz. Yangın evde, işyerinde, mağazalarda, hastanelerde, otellerde vb. yerlerde insanlara tatbikat yaparak eğitim verilmesi gereken bir durumdur. Çoğu insan yangın esnasında ne yapacağını bilmeyerek yangından çıkan zehirli dumanlar yüzünden zehirlenmekte ve ölmektedir. Özellikle büyükşehirlerde hızlı kentleşmeden dolayı birçok insan


Devamı

Yangın Söndürme Tüpü Çeşitleri

Yangın Söndürme Tüpü Çeşitleri Yangın, kimyasal bir olay olarak maddenin ısı ve oksijenle birleşmesi sonucu oluşur. Yangının meydana gelmesi için madde, ısı ve hava yani oksijenin bir arada olması gerekmektedir. Yangın farklı oluşum durumlarına göre farklılık gösterir. Bu farklılıklara göre yangın tüpü çeşitleri oluşmuştur. Farklı durumlar sebebiyle meydana gelen yangınların farklı söndürme yöntemleri vardır. Bu yöntemlerden kısaca bahsedelim. Kuru kimyasal tozlar; bu yöntemle zincirleme reaksiyon önlenerek yangının sönmesi sağlanır. En sık kullanılan potasyum bikarbonat ve mono amonyum fosfat gibi kimy


Devamı

Zonguldak yangın tüpü servisi,bakımı ve dolumu hizmetleri

Rize yangın tüpü servisi,bakımı ve dolumu hizmetleri Zonguldak yangın tüpü ihtiyaçlarınız için ücretsiz keşif veya fiyat bilgisi için arayınız.. Zonguldak ilinde her bölgeye hizmetimiz ve ücretsiz keşif hizmetimiz vardır. İstanbul başta olmak üzere Ülkemizin bir çok ilinde binlerce noktaya yangın tüpü alışverişi yapan müşterilerimizin arasında sizleri de görmekten mutluluk duyarız. www.istanbulyangintupu.com  ve www.yangintupuistanbul.com   web sitemizden detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.


Devamı

Rize yangın tüpü servisi,bakımı ve dolumu hizmetleri

Rize yangın tüpü servisi,bakımı ve dolumu hizmetleri Rize yangın tüpü ihtiyaçlarınız için ücretsiz keşif veya fiyat bilgisi için arayınız.. Rize ilinde her bölgeye hizmetimiz ve ücretsiz keşif hizmetimiz vardır. İstanbul başta olmak üzere Ülkemizin bir çok ilinde binlerce noktaya yangın tüpü alışverişi yapan müşterilerimizin arasında sizleri de görmekten mutluluk duyarız. www.istanbulyangintupu.com  ve www.yangintupuistanbul.com   web sitemizden detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.


Devamı

Manisa yangın tüpü servisi,bakımı ve dolumu hizmetleri

Manisa yangın tüpü servisi,bakımı ve dolumu hizmetleri Manisa yangın tüpü ihtiyaçlarınız için ücretsiz keşif veya fiyat bilgisi için arayınız.. Manisa ilinde her bölgeye hizmetimiz ve ücretsiz keşif hizmetimiz vardır. İstanbul başta olmak üzere Ülkemizin bir çok ilinde binlerce noktaya yangın tüpü alışverişi yapan müşterilerimizin arasında sizleri de görmekten mutluluk duyarız. www.istanbulyangintupu.com  ve www.yangintupuistanbul.com   web sitemizden detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.


Devamı

İstanbul yangın tüpü servisi,bakımı ve dolumu hizmetleri

İstanbul yangın tüpü servisi,bakımı ve dolumu hizmetleri İstanbul yangın tüpü ihtiyaçlarınız için ücretsiz keşif veya fiyat bilgisi için arayınız.. İstanbul ilinde her bölgeye hizmetimiz ve ücretsiz keşif hizmetimiz vardır. İstanbul başta olmak üzere Ülkemizin bir çok ilinde binlerce noktaya yangın tüpü alışverişi yapan müşterilerimizin arasında sizleri de görmekten mutluluk duyarız. www.istanbulyangintupu.com  ve www.yangintupuistanbul.com   web sitemizden detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.


Devamı

Trabzon yangın tüpü servisi,bakımı ve dolumu hizmetleri

Trabzon yangın tüpü servisi,bakımı ve dolumu hizmetleri Trabzon yangın tüpü ihtiyaçlarınız için ücretsiz keşif veya fiyat bilgisi için arayınız.. Trabzon ilinde her bölgeye hizmetimiz ve ücretsiz keşif hizmetimiz vardır. İstanbul başta olmak üzere Ülkemizin bir çok ilinde binlerce noktaya yangın tüpü alışverişi yapan müşterilerimizin arasında sizleri de görmekten mutluluk duyarız. www.istanbulyangintupu.com  ve www.yangintupuistanbul.com   web sitemizden detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.


Devamı

Kırklareli yangın tüpü servisi,bakımı ve dolumu hizmetleri

Trabzon yangın tüpü servisi,bakımı ve dolumu hizmetleri Kırklareli yangın tüpü ihtiyaçlarınız için ücretsiz keşif veya fiyat bilgisi için arayınız.. Kırklareli ilinde her bölgeye hizmetimiz ve ücretsiz keşif hizmetimiz vardır. İstanbul başta olmak üzere Ülkemizin bir çok ilinde binlerce noktaya yangın tüpü alışverişi yapan müşterilerimizin arasında sizleri de görmekten mutluluk duyarız. www.istanbulyangintupu.com  ve www.yangintupuistanbul.com   web sitemizden detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.


Devamı